Press ESC to close

Ubisoft XDefiant Beta Sürümü

Ubisoft San Francisco  stüdyolarında geliştirilen yine aynı şekilde yayıncısınınsa Ubisoft olduğu çevrimiçi arkadaşlarınızla maçlar yapabileceğiniz farklı oyunların tabanlarıyla hazırlanmış yeni FPS  oyunu Xdefiant kapalı beta sürümü ile yayınlandı.

XDefiant, Ubisoft tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir birinci şahıs çevrim içi arena nişancısıdır. Oyun, hızlı tempolu çatışmalarda en iyi olmak için yarıştığınız ve çapraz oyun ile çeşitli platformlardaki arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir deneyim sunar.

Xdefiant nasıl oynanır ?

Oyuncular, özelleştirilebilen teçhizat seçenekleri arasından seçim yaparak oynama tarzlarını kendilerine uygun hale getirebilirler. Fraksiyonlar, farklı sınıfları temsil eder ve her biri eşsiz kabiliyetlere ve ultralara sahiptir. Oyuncular, herhangi bir fraksiyondan istedikleri karakteri seçerek takımlarını oluşturabilirler.

Modlar ve haritalar

Arena modu, doğrusal mod ve harita modları olmak üzere 3 farklı deneyim yaşatıcak. Arena modları ile takım oyuncuları arena tarzı harita alanında kontrol, hakimiyet ve işgalci olarak bölgesel kontrollerini sağlarken doğrusal mod ile saldırgan ve savunucular olarak değişken bölge kontrollerinde mücadele edicek.

13 Nisan – 23 nisan arasında kapalı beta sürümünden kayıt olan kullanıcılar Xdefiant kapalı beta sürümü deneyimleme şansı bulabilecek. Beta sürüm süresince 5 adet oyun modu (bölge kontrolü, hakimiyet, eskort, hot shot ve occupy) ayrıca 3 koridorlu 14 harita ve maçlar kullanıcılara tanıtılacak.

Oyunun 24 silah, 5 patlayıcı cihaz içeren Xdefiant 6 ya 6 iki takımdan oluşuyor 14 haritaya sahip hızlı ve akıcı kaliteli görsellerle 46 eklenti bulunuyor. Bomba ve silah kombinasyonlarıyla oldukça akıcı. Oyun görselleri eklentilerle yayınlanan beta sürümle beraber kaliteli zaman yaşatıyor.

Oyun, lineer modlar ve farklı türlerdeki 14 haritada oynanabilir. Her sezon, yeni bir fraksiyon, yeni karakterler, yeni haritalar, yeni silahlar, yeni kozmetikler ve etkinlikler içeren yeni içerikler sunar.

XDefiant Game

Xdefiant nasıl giriş yapılır ?

13 -23 nisan arasında bu linkten kayıt oluşturup oyunun beta sürümünü deneyimle şansı yakalayabilirsiniz.

Xdefiant  hangi oyun konsollarında çalışır ?

XDefiant, Xbox One ve Xbox Series X|S, PC ve Play Station 5 oyun konsollarında oyunu deneyimleyebilecek. Oyun, canlı ve keyifli deneyimler sunmayı amaçlayarak geniş çeşitlilikte yeni içeriklerle her sezon gelişmeye devam edecektir.

Teknoloji yazılarımız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *