Press ESC to close

Hesaplı oyuncu monitörü ASUS TUF GAMING

Uygun fiyatlı düşük bütçeli oyuncu monitörü Asus Tuf gaming VG248Q1B modeli ile fiyat/performans ürünü olarak satışa sunuldu.

Gerek yüksek dolar kuru gerekse global piyasalarda ki krizler nedeniyle fiyatları oldukça yükselen oyuncu monitörleri oyun severleri oldukça üzdü. Fakat firmalar çeşitli alternatif seçeneklerle oyunculara destek olmakta istekli.

Uygun fiyatlı oyuncu monitörü

Sektörde oldukça iddalı bir marka olan Asus yeni piyasaya sürdüğü TUF GAMING çatısı altında ki oyuncu monitörü tam bir fiyat performans olarak karşımızda.

24 inç ekran boyutu ve 165 hz ile orta yüksek bir performansa sahip monitör ayrıca arka kısmında yer alan 2 adet HDMI girişi ve kulaklık soketi bulunuyor. Monitör üzerinde hoparlör bulunmuyor eğer bir hoparlör tercihiniz olursa bu konuda dikkatli olmalısınız. Monitörün standı yukarı-aşağı eksende hareket etmemekte. Sadece ileri geri olarak ayar yapabilirsiniz. 16 V harcama ile çokta yüksek olmayan bir tüketime sahip ekran. 0,5 gecikme hızına sahip ekran full hd bir görüntü sağlıyor.

Asus Tuf Gaming Oyuncu Monitörü

Ayrıca oyuncular için tasarlanmış olan bu modelde oyuncular için sunulan bir çok mod bulunmakta. Bu modlar ile oyuncular daha iyi görüntü kalitesi ve performansa erişebilecekler.

Gaming monitör incelemesi

Bu yazımızda elimizden geldiğince sizlere ASUS TUF GAMİNG VG248Q1B modelini anlatmaya çalıştık. Ayrıca shilftdelete.net ‘de youtube kanalında incelediği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Comments (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *